poniedziałek, 9 marca 2020

Cristiano Ronaldo ponownie na Maderze. Tym razem na dłużej?

Cristiano Ronaldo przybył dziś na Maderę około 2 w nocy swoim prywatnym odrzutowcem, aby odwiedzić swoją matkę Dolores Aveiro. 

Matka piłkarza od zeszłego wtorku przebywa w szpitalu Dr. Nélio Mendonça, gdzie odzyskuje zdrowie po udarze i wkrótce powinna zostać wypisana.

Koronawirus we Włoszech

W północnych Włoszech panuje bardzo poważna sytuacja związana z koronawirusem. Włoski Minister Sportu i przedstawiciele Włoskiego Związku Zawodowego Piłkarzy domagają się, żeby  zakończyć rozgrywki Serie A. 

We wtorek władze ligi, włoskiej federacji i przedstawiciele rządu spotkają się jeszcze raz, by podjąć decyzję, czy rozgrywki zostaną zawieszone. Co to oznacza? Rozgrywki zostaną zakończone a sezon uznany jako nieodbyty. 

Cristiano planuje dłuższy pobyt na Maderze?

Możliwe, że Cristiano już jest przygotowany na taką ewentualność, na Maderę przyleciał w towarzystwie partnerki Georginy, czwórki dzieci (Cristianinho, Eva, Mateo i Alana) i dwóch opiekunek. 

Biorąc pod uwagę zapowiedzi wyjścia ze szpitala Dolores Aveiro wydaje się być prawdopodobne, że piłkarz zostanie na Maderze dłużej.

Ronaldo zatrzymał się w swoim domu na rogu między Rua Princesa Dona Maria Amélia i Rua Carvalho Araújo.

Cristiano Ronaldo był na Maderze 3 marca, w dniu, w którym Dolores Aveiro doznała udaru niedokrwiennego. Towarzyszyła mu Georgina Rodríguez i jego najstarszy syn Cristianinho.  Pobyt nie był długi - w nocy wrócił do Włoch.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz