sobota, 7 marca 2020

Binter otwiera nowe połączenia lotnicze z Maderą

Hiszpańska linia lotnicza Binter Canarias potwierdziła uruchomienie nowych połączeń lotniczych z Madery.

Pierwsze połączenie to ukłon w stronę mieszkańców Madery i Porto Santo, którzy od lipca będą mogli polecieć do Marrakeszu w Maroku. 

Dwie pozostałe trasy zostaną uruchomione w czerwcu na Wyspy Kanaryjskie.Będą to kolejne połączenia Madery z hiszpańskimi wyspami.Połączenie Madera - Maroko

Loty, które rozpoczną się 15 lipca, będą obsługiwane w każdą środę i sobotę w szczycie sezonu do 12 września. Wylot z lotniska na Maderze będzie o 10:30, a lądowanie dwie godziny później w porcie lotniczym Marrakesz Menara. Powrót na Maderę będzie o 13:15, przylot zaplanowany na 15:45.


Ceny zaczynają się od 70 euro za podróż z Madery i od 80 euro jeśli podróż zaczyna się na Porto Santo.jeśli ich źródłem jest wyspa Porto Santo. Pasażerowie, którzy kupią bilet na Porto Santo, mogą skorzystać z okazji na siedmiodniowy postój w Funchal w drodze do Marrakeszu.

Osoby zarządzające linią Binter uważają, że takie połączenie to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Madery, którzy będą planować wakacje.

Połączenie Madera - Wyspy Kanaryjskie

Od czerwca Binter uruchomi dwie nowe trasy z Madery na wyspy Fuerteventura i Lanzarote.
Loty na Fuerteventurę  rozpoczną się 1 czerwca, będą obsługiwane w każdy poniedziałek. Od 1 czerwca do 29 czerwca wylot z lotniska Funchal o 12:30, przylot na Fuerteventurze o 14:10. Stamtąd wyjlot o 14:40 i lądowanie na Maderze o 16:15.

Od 6 lipca do 7 września rozkład ulegnie zmianie, a lot z Madery na Fuerteventurę odbędzie się o godz. 19:30, a lądowanie godzinę i 40 minut później na Wyspach Kanaryjskich. Lot powrotny  o godzinie 21:40, lądowanie na Maderze o 23:15.

Z kolei loty z Madery na Lanzarote rozpoczną się 7 czerwca i będą obsługiwane w każdą niedzielę. Od 7 do 28 czerwca lot na Lanzarote rozpocznie się o 19:40, i wyląduje o 21: 15. W drodze powrotnej wylot o 21:45, a półtorej godziny później lądowanie na portugalskiej wyspie.

Od 5 lipca do 13 września lot z lotniska na Maderze odbędzie się o 20:10, a spodziewany przylot na Lanzarote o 21:45. Powrót na Maderę następuje pół godziny później z lądowaniem o 23:45.

Binter zapowiada wzmocnienie swoich lotów na trasach na Teneryfie i Gran Canarię w miesiącach od lipca do września. Linia będzie wykonywać codzienne loty do Las Palmas na Gran Canarii, a połączenie z Teneryfą będzie odbywać się w poniedziałki, piątki i niedziele.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz