niedziela, 12 maja 2019

Madera last minute

Madery na tej stronie raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to oczywiste że to wyspa wiecznej wiosny. Pomimo tego, że dla wielu Madera brzmi egzotycznie, wypoczynek na wyspie nie musi być drogi.

Za tygodniową wycieczkę w ekonomicznej wersji dla dwóch osób na Maderę zapłacisz 2010 zł (1005/osobę)!


Przelot

W tej cenie są dwa bilety linii Enter Air na bezpośredni przelot z Warszawy do Funchal ( 599 zł za osobę) oraz zakwaterowanie na cały pobyt (812 zł).

W cenie biletu lotniczego jest możliwość zabrania bagażu rejestrowanego oraz podręcznego. Jak się spakować na taki wyjazd przeczytasz w naszym poradniku.

Przelot Warszawa - Funchal

Nocleg

Na nocleg proponuję Funchal Apartments - City Views, położony jest w centrum miasta. Dzięki dogodnemu położeniu nie będziesz mieć problemów z zakupami czy zwiedzaniem wyspy.

W cenie apartamentu nie ma wliczonego śniadania, ale dzięki lokalizacji nie powinno być problemu ze zrobieniem zakupów czy zjedzenia śniadania w jednym z okolicznych barów.

Funchal Apartments - City Views

Zwiedzanie

Maderę można zwiedzać korzystając z komunikacji publicznej lub zdecydować się na wynajem samochodu.

Wypożyczenie samochodu


Powyższa propozycja jest jedną z wielu opcji, oczywiście można zdecydować się na gorszy lub lepszy standard noclegu. Na uwagę zasługuje bezpośredni czarterowy przelot.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza