środa, 6 lutego 2019

Savoy Palace przyjmie pierwszych gości w czerwcu

Nowy hotel Savoy Hotels & Resorts, Savoy Palace oficjalnie otwiera się w czerwcu 2019 roku. Pięciogwiazdkowy ośrodek w Funchal będzie miał 309 pokoi i 43 apartamenty, w tym 10 apartamentów z basenami oraz apartament prezydencki z basenem. Ponadto w hotelu będzie spa o powierzchni 2300 m2 , pięć basenów (w tym dwa baseny infinity na dachu budynku), pięć restauracji, osiem barów i sal konferencyjnych o pojemności do 1000 osób.

Zaprojektowane przez projektanta wnętrz z Madery, Nini Andrade de Silva i przez RH + Arquitectos, wnętrze hotelu jest hołdem dla wyspy Madera, odzwierciedlając jej unikalne cechy poprzez szczegóły, takie jak las Laurissilva, wspaniałe jaskinie SPA, hafty z Madery obecne w holu i w pokojach oraz widok nieba i gwiazd w barach znajdujących się na ostatnich piętrach.

Ta nowa luksusowa jednostka ma również zapierający dech w piersiach widok na ocean, szczególnie  z pięciu basenów, a także unikalne ogrody, które łączą nowoczesność z historią, rozszerzając dziedzictwo hotelu Classic Savoy.

Mając na celu bycie europejskim liderem i liderem w regionie i kraju, nowy kurort miejski zamierza przyciągnąć nowe turystów z nowych rynków, takich jak USA, Brazylia i Rosja, przyczyniając się w ten sposób do wzmocnienia świata wyspy Madery.

Żródło: Funchal News

Savoy Palace czyli kontrowersyjna inwestycja

Bardzo często inwestycje hotelowe tej wielkości co Savoy Palace wzbudzają niechęć wśród miejscowej ludności. Nie inaczej było w tym przypadku. Wróćmy do artykułu z lipca 2017 roku:
Maderskie media od kilku dni żyją sprawą nowego hotelu Savoy Palace w Funchal. Wszystko ma związek z narastającymi kontrowersjami dotyczącymi bryły a w zasadzie wielkości hotelu, ma to być największy obiekt hotelowy na wyspie. W sprawę zaangażowano w ladze Funchal oraz Regionalny Sekretariat Turystyki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz