Krótki urlop na Maderze (VIDEO)

Poniżej przedstawiam kilka filmów zebranych w playlistę pary Andrew i Sam ,którzy wybrali się na krótki wypoczynek na Maderę.

Jest to kolejny świetny film przedstawiający wędrówki górskimi szlakami w tym Levada 25 Fontens. Ponadto na filmie widać hotel w Calheta, gdzie przebywali.

Canyoning na Maderze

Brytyjska firma organizująca wyprawy Canyoningowe The Canyoning Company jest obecnie na wyprawie na Maderze.

Oto kilka zdjęć z  São Vicente, które zostały zamieszczone na ich stronie Facebook.

Z Pico Areeiro do Pico Ruivo (VIDEO)

Wędrówka tą trasą należy do najpopularniejszych na wyspie. Ten film jest idealną wizytówką trasy dla tych, którzy jeszcze jej nie przechodzili.


Żródło: www.madeiraislandnews.com

Mecz Portugalia - Szwecja na stadionie Maritimo

Informacja za Diario Noticias


Na stadionie Marítimo w dniu 28 marca odbędzie się mecz pomiędzy głównymi reprezentacjami Portugalii i Szwecji w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata 2018.

Gigantyczne ciasto w Camara de Lobos

Czwarty rok z rzędu urząd miejski w Camara de Lobos, we współpracy z Pastelaria Rainha, przygotuje olbrzymie ciasto w niedzielę 8 stycznia o godzinie 11:00  na Praça da Autonomia. Ciasto ma ponad 130 metrów i 250 kg.

Praca nad ciastem rozpocznie się o godzinie 10, zostanie zaprezentowane o godzinie 11, po czym zostanie pokrojone i rozdane osobom, które będą na miejscu. poza ciastem serwowany będzie również tradycyjna Ginjinha czyli likier wiśniowy.

Impreza potrwa do około 12.30 i towarzyszyć jej będzie tradycyjna muzyka, grana przez lokalne zespoły.