środa, 11 października 2017

Funchal na trasie inauguracyjnego rejsu MSC Seaside

MSC Cruises przedstawił termin oraz trasę inauguracyjnego rejsu dla swojego najnowocześniejszego statku wycieczkowego MSC Seaside. Rejs rozpocznie się 1 grudnia 2017 roku we włoskim Trieście, natomiast zakończy się 21 grudnia w Miami, gdzie nastąpi oficjalna ceremonia nadania imienia MSC Seaside.


Trasa rejsu wygląda następująco:

1 grudnia - Triest (Włochy);
3 grudnia - Mesyna (Włochy);
5 grudnia: Palma de Mallorca (Hiszpania);
6 grudnia - Barcelona (Hiszpania);
8 grudnia - Kadyks (Hiszpania);
10 grudnia - Funchal (Portugalia);
11 grudnia - Santa Cruz de Tenerife (Hiszpania);
17 grudnia - Saint John's (Antigua i Barbuda);
18 grudnia - San Juan (Puerto Rico);
21 grudnia - Miami (USA)

MSC Cruises proponuje kilka możliwości rozpoczęcia i zakończenia rejsu: Triest - Mesyna,  Triest - Barcelona, Triest - Funchal, Triest - Miami, Barcelona - Funchal, Barcelona - Miami, Funchal - Miami.

Jest to niezwykła okazja do uczestniczenia w takim rejsie, czy zobaczenia wycieczkowca na żywo, bowiem na co dzień MSC Seaside ma pływać po karaibskich wodach.

MSC Seaside to najnowszy statek linii MSC, który może poszczycić się najnowszą technologią, rewolucyjną architekturą oraz wieloma innowacjami. Znajduje się tu 2067 kabin w 7 klasach, które dodatkowo podzielono na 5 kategorii. Na statku znajduje się dziewięć restauracji; w tym dwie w formie rozbudowanego bufetu i dwie restauracje à la carte, oraz 20 barów. Ponadto na statku znajduje się 9 jacuzzi, 4 baseny, aquapark, wielofunkcyjne boisko, SPA, kino, teatr i wiele innychOsoby, które chcą wiedzieć jakie jednostki i kiedy wpływają do portu Funchal mogą znaleźć takie informacje na stronie portu w Funchal.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz