piątek, 4 sierpnia 2017

Kolejne wieści na temat połączenia Madery z Portugalią kontynentalną

Na temat połączenia promowego łączącego Funchal z Portimao pisano wiele, ale jeszcze nigdy nie były to tak dokładne informacje jak dzisiaj.

Według dziennikarzy Jornal da Madeira, którzy powołują się na informację z Regionalnego Sekretariatu Gospodarki, Turystyki i Kultury rejs pomiędzy Maderą i Portugalią kontynentalną będzie kosztował nie więcej niż 100 euro, w przypadku skorzystania z tzw. foteli lotniczych. 
To dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców Madery, jak i Portugalczyków z kontynentu, którzy planują odwiedzić wyspę, na przykład w okresie Bożego Narodzenia, kiedy to bilety lotnicze osiągają astronomiczne ceny.

Dla Portugalczyków rejs w najtańszej opcji poza sezonem kosztować ma 55 i  80 euro w szczycie sezonu,  takie zapewnienie otrzymali dziennikarze JM z regionalnego sekretariatu gospodarki, turystyki i kultury. 
Dla mieszkańców Madery rejs w najtańszej opcji poza sezonem kosztować ma 25 euro i 30 euro w szczycie sezonu. Dzieci do trzech lat podróżują bezpłatni, natomiast dzieci od 3 do 11 lat mają 50% zniżki.

W przypadku uczniów i studentów rejs w fotelach lotniczych będzie kosztować od 20 poza sezonem  do 25 euro w sezonie . Dla tych, którzy zdecydują się podróżować w kabinie, cena będzie się wahać między 27 a 90 euro. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz